woman sun glasses
hdmi splitter hdmi switch rca home theater system hdmi wall plate ethernet wall plate home theater wall plates cat5 wall plate CUSTOM WALL PLATE CUSTOM CABLES 4K HDMI CABLE wholesale cables Przedstawiciel handlowy (branża rolnicza)

Przedstawiciel handlowy (branża rolnicza)

Strona główna » Rolnicze pozostałe » Dam pracę: Przedstawiciel handlowy (branża rolnicza)

Województwo: Wielkopolskie
Odsłon: 537

Telefon:

61 8 51 52 50

Rocznik: Brak
Cena: Brak
UWAGA: kredyt dla rolnika
ID: 45569

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Kontakt:

office@trustconsulting.pl, Agnieszka Krupa
Wyślij zapytanie

Linki sponsorowane:

Opis:
Trust Consulting HR od ponad 10 lat wspiera swoich Klientów w zakresie rekrutacji na każdy szczebel zarządzania, do każdego działu funkcjonalnego, w wielu różnych branżach.
Obecnie dla naszego Klienta niemieckiej firmy o wiodącej pozycji na rynku środków do produkcji rolnej w związku z rozwojem i chęcią poszerzenia rynku poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce Pracy: województwo wielkopolskie

Nr ref.: PH/SOR/09/2011

Zadania:
budowa rynku sprzedaży środków ochrony roślin i nawozów na podległym terenie
doradztwo merytoryczne u klienta
raportowanie

Wymagania:

doświadczenie w branży środków ochrony roślin i nawozów
wiedza merytoryczna i praktyczna z zakresu stosowania środków ochrony roślin i nawozów
wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem
nastawienie na cel
bardzo dobra organizacja własnej pracy
umiejętność budowania relacji biznesowych

Oferujemy:

Wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od wiedzy i doświadczenia kandydata + prowizja od sprzedaży. Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.

Osoby zainteresowane, spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego CV na adres
office@trustconsulting.pl

W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego!

Trust Consulting HR
ul. B. Prusa 1/12A (Rynek Jeżycki)
60-820 Poznań
Tel. 61 851 52 50, 604 941 146
www.trustconsulting.pl

Poleć znajomemu:
Jeśli uważasz, że to ogłoszenie może zainteresować któregoś z Twoich znajomych kliknij w poniższy link:
Poleć znajomemu

UWAGA: Nie interesują mnie ogłoszenia o charakterze komercyjnym, tudzież reklamowym. Proszę mieć to na uwadze!

Sponsorzy portalu:

maszyny rolnicze