Przedstawiciel handlowy (branża rolnicza)

Strona główna » Rolnicze pozostałe » Dam pracę: Przedstawiciel handlowy (branża rolnicza)

Województwo: Wielkopolskie
Odsłon: 462

Telefon:

61 8 51 52 50

Rocznik: Brak
Cena: Brak
UWAGA: kredyt dla rolnika
ID: 45569

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Kontakt:

office@trustconsulting.pl, Agnieszka Krupa
Wyślij zapytanie

Linki sponsorowane:

Opis:
Trust Consulting HR od ponad 10 lat wspiera swoich Klientów w zakresie rekrutacji na każdy szczebel zarządzania, do każdego działu funkcjonalnego, w wielu różnych branżach.
Obecnie dla naszego Klienta niemieckiej firmy o wiodącej pozycji na rynku środków do produkcji rolnej w związku z rozwojem i chęcią poszerzenia rynku poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce Pracy: województwo wielkopolskie

Nr ref.: PH/SOR/09/2011

Zadania:
budowa rynku sprzedaży środków ochrony roślin i nawozów na podległym terenie
doradztwo merytoryczne u klienta
raportowanie

Wymagania:

doświadczenie w branży środków ochrony roślin i nawozów
wiedza merytoryczna i praktyczna z zakresu stosowania środków ochrony roślin i nawozów
wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem
nastawienie na cel
bardzo dobra organizacja własnej pracy
umiejętność budowania relacji biznesowych

Oferujemy:

Wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od wiedzy i doświadczenia kandydata + prowizja od sprzedaży. Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.

Osoby zainteresowane, spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego CV na adres
office@trustconsulting.pl

W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego!

Trust Consulting HR
ul. B. Prusa 1/12A (Rynek Jeżycki)
60-820 Poznań
Tel. 61 851 52 50, 604 941 146
www.trustconsulting.pl

Poleć znajomemu:
Jeśli uważasz, że to ogłoszenie może zainteresować któregoś z Twoich znajomych kliknij w poniższy link:
Poleć znajomemu

UWAGA: Nie interesują mnie ogłoszenia o charakterze komercyjnym, tudzież reklamowym. Proszę mieć to na uwadze!

Sponsorzy portalu:

maszyny rolnicze